Zamów bezpłatną i niezobowiązującą wycenę usługi przygotowania dokumentacji przetwarzania danych osobowych i rejestracji w GIODO

 


[contact-form-7 id=”515″ title=”formularz wycena uslugi”]

Indywidualna wycena
Każda firma przetwarza inaczej dane osobowe swoich klientów. Używa innych aplikacji, przetrzymuje dane w różnych firmach hostingowych – gdy poznamy sposób przetwarzania danych, otrzymasz dedykowaną wycenę.  

Mamy doświadczenie
Nasz zespół specjalistów od ponad 4 lat pisze dokumentacje przetwarzania danych osobowych dla firm z różnych branż i posiada praktyczne doświadczenia wdrożenia tych wytycznych.

Zabezpiecz się przed kontrolą
Prawidłowa dokumentacja przetwarzania danych osobowych (tj. polityka bezpieczeństwa i instrukcja zarządzania systemem informatycznym) pozwoli Ci uniknąć złych konsekwencji w przypadku kontroli inspektorów z GIODO.

Więcej o nas

Nasza firma od ponad 4 lat pomaga firmom i sklepom internetowym w kwestiach ochrony danych osobowych i prawnych. Mamy ogromne doświadczenie i możemy pochwalić się bogatą bazą referencji. Zgłosiliśmy setki firm do GIODO i jesteśmy na bieżąco w kwestiach prawnych związanych z ochroną danych osobowych. Do naszych klientów podchodzimy bardzo rzetelnie i profesjonalnie. Cenimy profesjonalizm również pod stronie klienta, z którym blisko współpracujemy przy tworzeniu wymaganych dokumentów i rejestracji w GIODO.

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, napisz lub zadzwoń.

Czy prowadzisz sklep internetowy?

 

Czy sprzedajesz produkty online lub na Allegro?