Dziękujemy za przesłanie zapytania 🙂

Odzywamy się zazwyczaj w ciągu 60 minut ale jeśli chcesz szybciej porozmawiać z nami, to możesz zadzwonić do nas teraz: 61 847 55 18

(pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 8-18)

Kim jesteśmy

Jesteśmy zespołem kilkunastu prawników specjalizujących się od 2010 roku w zagadnieniach prawa konsumenckiego, doradzających i pomagających w prowadzeniu sklepu internetowego zgodnie z prawem. Przygotowujemy dokumentację GIODO i dostosowujemy sklepy pod RODO. Zajmujemy się również przygotowywaniem umów dla przedsiębiorców z branży e-handlu i IT.

Przez 8 lat działalności w obsłudze sklepów internetowych, pomogliśmy już ponad 5 250 klientom zabezpieczyć swoje interesy pod kątem prawnym. Sprawdzone sklepy mogą liczyć na nadanie certyfikatu „Sklep Prokonsumencki”, którym wyróżniamy rzetelnych i profesjonalnych sprzedawców internetowych.

Naszą dewizą jest dbałość o spokój i bezpieczeństwo naszych Klientów tak, aby mogli się oni skupić na prowadzeniu swojego biznesu.

Poznaj opinie klientów, z którymi współpracujemy
Stwierdzamy, że wybór serwisu ProKonsumencki.pl był jak najbardziej trafny i przyczynił się do tego, że w sposób profesjonalny dbamy o prawa Konsumenta, co wpływa również na wizerunek naszej firmy. Rekomendujemy firmę Netlibre Sp. z o.o. jako solidnego partnera.
Wojciech Lipka

Właściciel, Sklep ArtColor

W imieniu SmarMedia Sp. z o.o. mam przyjemność polecić usługi firmy Netlibre Sp. z o.o.o z siedzibą w Poznaniu właściciela marki „ProKonsumencki.pl”. (…) Zlecenie przygotowania regulaminu i polityki prywatności dla nowo otwieranego sklepu internetowego sklep.smartmedia.com.pl, powierzone ww. firmie, zostało wykonane terminowo i profesjonalnie. Firmę możemy polecić jako profesjonalnego i solidnego wykonawcę.
Bartosz Sobolewski

Manager, Sklep SmartMedia.com.pl

Polecam serwis Prokonsumencki.pl jako profesjonalnego i rzetelnego partnera biznesowego. Nasza firma współpracowała z serwisem przy opracowywaniu regulaminu dla naszego sklepu internetowego. Współpraca przebiegła bez komplikacji i z zachowaniem najwyższego profesjonalizmowi. Dziękuję i polecam firmę jako godnego zaufania partnera biznesowego.
Roman Godek

Właściciel, Sklep Chantal

Zaufali nam

Nasi prawnicy są cytowani w mediach

Nasi partnerzy

Czy prowadzisz sklep internetowy?

 

Czy sprzedajesz produkty online lub na Allegro?