GIODO W SKLEPIE INTERNETOWYM

Poradnik Prawny dla początkujących sprzedawcow internetowych

Pobierz bezpłatnie poradnik i dowiedz się jak spełnić swoje obowiązki wobec GIODO

[contact-form-7 id=”838″ title=”GIODO w sklepie internetowym”]

Poradnik zostanie wysłany na podany adres e-mail

Nie wysyłamy spamu!

Od początku 2015 roku obowiązują nowe przepisy wynikające z ustawy o ochronie danych osobowych. Zgodnie z nowelizacją, firmy i jednostki organizacyjne, które przetwarzają zbiory danych osobowych muszą spełnić obowiązek wobec GIODO dokonując rejestracji tychże zbiorów lub powołując ABI.
Oddajemy w Twoje ręce poradnik prawny sprzedawcy przygotowany na bazie naszych kilkuletnich doświadczeń. Odpowiadamy w nim na najważniejsze kwestie prawne związane z rejestracją zbiorów danych osobowych oraz najczęstsze pytania naszych klientów.
Rafał Bugajski

Rafał Bugajski

Manager serwisu OsoboweDane.pl

Co zyskasz pobierając poradnik?

Treści przygotowane przez prawników

Wszystkie treści zostały opracowane przez wyspecjalizowanych i doświadczonych prawników, którzy zajmują się prawem konsumenckim na co dzień od wielu lat.

t

Odpowiedzi na najczęstsze pytania

Najczęściej pojawiające się pytania oraz odpowiedzi na nie specjalnie przygotowane przez wyspecjalizowanych prawników również masz zawsze pod ręką. Wykorzystaj cenną wiedzę zgromadzoną w jednym miejscu!

Stały dostęp do najważniejszych informacji

Dzięki zebraniu wszystkich kwestii w jednym miejscu, zyskasz nieograniczony dostęp do nich – w każdej chwili. Nie będziesz już mieć wątpliwości w sprawach dot. regulaminu e-sklepu.

Legalność działań i wzrost zaufania

Wszystkie treści zostały opracowane przez wyspecjalizowanych i doświadczonych prawników, którzy zajmują się prawem konsumenckim na co dzień od wielu lat.

~

Bezpieczeństwo

Mając pod ręką wszelkie najważniejsze terminy i obowiązki, zapewniasz sobie bezpieczne i niczym nienarażone funkcjonowanie w branży ecommerce. Działając zgodnie z obowiązującym Cię prawem, nie musisz obawiać się kar czy sankcji ze strony GIODO.

Stałe wsparcie prawne

Wraz z poradnikiem, otrzymasz dostęp do bezpłatnego wsparcia naszych prawników. Jeżeli będziesz mieć jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, nasi eksperci są do Twojej dyspozycji.

Czego dowiesz się z poradnika?
  • Zgłoszenie bazy danych do GIODO – czy zawsze jest konieczne?
  • Czym jest zbiór danych osobowych?
  • Zgłoszenie baz danych osobowych czy powołanie ABIego?
  • Podstawowa dokumentacja
  • Sankcje i kary za niespełnienie obowiązków
  • GIODO – krok po kroku

Czy prowadzisz sklep internetowy?

 

Czy sprzedajesz produkty online lub na Allegro?